Lolly Buffet jar
These are great for lolly buffet bars at weddings. I have two. Price is per jar (ie $5.00 for two)
Location
Reviews (0)
Lolly Buffet jar
Lolly Buffet jar
$2.50 per day
$2.50
per day
These are great for lolly buffet bars at weddings. I have two. Price is per jar (ie $5.00 for two)
$2.50 per day